Aranżacja Wnętrz Warszawa - Hanna Kłyk

Ekskluzywne wnętrza

Definicja ekskluzywnych dekoracji wnętrz zmienia się z upływem czasu. Kiedyś był to przepych i różnorodność. Teraz mówi się o prostocie, minimalizmie i elegancji.

Przestrzenie i światło

Ekskluzywne aranżacje wnętrz wiążą się z dużą ilością wolnej przestrzeni i dodatkami, które muszą być nie tylko stylowe, ale także funkcjonalne. W obecnych czasach żyjemy w pośpiechu i wnętrza domów odzwierciedlają taki sposób życia. Stonowane oraz jednolite kolory, które są urozmaicane poprzez grę świateł z wielu różnych źródeł, to główna cecha tego stylu.

Proste kształty

Ekskluzywne wyposażenie wnętrz także jest proste, nie tylko pod względem funkcjonalności, ale i kształtów. Meble są prostymi bryłami o niewielkiej liczbie dodatków i zdobień. Unika się zbytecznego przepychu i przeładowania. O wiele więcej uwagi należy poświęcić pomysłowi urządzenia wnętrza mieszkania. Każdy element powinien mieć jakiś cel i znajdować się dokładnie w swoim miejscu. Wystrzegajmy się dekorowania pomieszczeń dla samego faktu tworzenia wystroju.

Zainspiruj się

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu wnętrz. Galeria, którą przedstawiamy, może zainspirować niejedną osobę. Nasze doświadczenie i umiejętność wizualizowania wymagań naszych klientów to cechy, które sprawiają, że jesteśmy pionierami w tworzeniu wystroju ekskluzywnych domów.

Zaprojektowanie kuchni, łazienek i salonów nie jest prostym wyzwaniem. Chcemy się jednak ich podejmować codziennie. Zależy nam przy tym, by jak najlepiej odzwierciedlić charakter domowników i ich potrzeby.