Aranżacja Wnętrz Warszawa - Hanna Kłyk

Nowoczesne wnętrza

Wnętrza nowoczesne to prostota i niewielka liczba elementów dekoracyjnych. Wszystko powinno mieć swój cel, a dominować ma przestronność i duża ilość światła.

Pokoje w stylu nowoczesnym

Nowoczesne wnętrze salonu powinno zostać wykończone w dość surowy sposób. Nie można bać się dekorowania za pomocą farb, kamiennych płyt czy gołych cegieł. Kolory z reguły powinny być stonowane i chłodne, choć warto dodać kilka elementów o żywych i jaskrawych barwach. Nie można też zapomnieć o wszechobecnym świetle. Ten styl lubi oświetlenie we wszystkich postaciach. Taśmy led, klosze stojące, reflektory przy suficie – wszystkie kombinacje są dozwolone. Podobnie powinny wyglądać nowoczesne sypialnie. Aranżacje niech będą dość surowe i minimalistyczne.

Kuchnia i jadalnia

Wybierając nowoczesne meble kuchenne, koniecznie trzeba zdecydować się na drewno. Jasne odcienie brązu z dodatkami w kolorze bieli sprawią, że pomieszczenie będzie wydawać się większe i przestronniejsze. Przy nowoczesnych kuchniach aranżacje wnętrz mogą być śmiałe. Bardzo popularne jest otwieranie ich na salon. Takie połączenie z jadalnią i pokojem dziennym to jedna z głównych cech stylu nowoczesnego.

Nowoczesność w łazience

Nowoczesne łazienki powinny cechować się głównie nowoczesnością w przypadku dużych elementów. Niech będą proste i eleganckie, a także bardzo funkcjonalne. Choć kolorystyka jest w gruncie rzeczy dowolna, to warto, by wszystkie pomieszczenia stanowiły jedną całość. Urozmaicenie łazienki nowoczesnej można wprowadzić poprzez niewielkie, wyróżniające się dodatki, takie jak mydelniczka czy wieszaki na ręczniki.

Nowoczesne wnętrza domów to proste wykończenie i naturalne materiały. Jeśli cenisz przestrzeń i wygodę, to taki styl jest dla Ciebie idealny.