Pracownia Projektowa

Koncepcja architektoniczna to dopiero początek drogi do niezwykłych, wyróżniających się niepowtarzalnym klimatem i wysoką funkcjonalnością wnętrz.

Każdy projekt jest dla nas unikalny, a potrzeby klienta – wyjątkowe i najważniejsze. Projektowanie wnętrz rozpoczynamy od rozmowy.

W trakcie pracy nad projektem poznajemy upodobania i preferencje estetyczne klienta. Projektant wnętrz wspólnie z klientem poszukuje nowych, interesujących rozwiązań. Staramy się by efektem był twórczy kompromis. Klimat budujemy przy użyciu prostych i zarazem eleganckich środków.

Cenimy i chętnie stosujemy naturalne materiały: drewno, kamień, metal, szkło. Duży nacisk kładziemy na staranne wykonanie, swoje projekty realizujemy i nadzorujemy, dbając przy tym o najdrobniejszy detal.

Nie boimy się niekonwencjonalnych rozwiązań i staramy się by niemożliwe stawało się wykonalne.

projektanthanna kłyk

Pasjonatka dizajnu… Wykształcenie i doświadczenie zdobyte w ciągu lat pracy dostarczyło narzędzi do tego, by realizować najśmielsze nawet wizje klientów.

Prowadzi własną pracownie projektową. Jest autorką wielu realizacji. Wiele z nich ukazało się na łamach fachowej prasy francuskiej, włoskiej, rosyjskiej i polskiej.